پادری های آلومینیومی و سیستم های ورودی پامیس

افراد با خود آلودگی حمل می کنند!

مناطق ورودی کانال هایی هستند که هر بازدید کننده از آن عبور می کند. سیستم های ورودی نظافتی پامیس ورود آلودگی به درون ساختمان را به حداقل می رساند.

 

اهمیت ورودی در معماری

ورودی هر ساختمان به عنوان یک منطقه که اهداف کاربردی مختلفی دارد، می تواند مفهومی کلی از معماری و نگرش طراح ساختمان را به بازدید کننده انتقال دهد، به عبارت دیگر نخستین جایی که بازدیدکننده برای ورود به ساختمان بر آن قدم می گذارد بخش ورودی هر ساختمان می باشد و به محض ورود، تصوراتی درباره معمار آن ساختمان و افرادی که در آن ساختمان مشغول به فعالیت و یا زندگی می باشند، در ذهنش شکل می گیرد. پامیس همواره سعی نموده است بینشی مثبت در بخش ورودی به افراد انتقال دهد و از این طریق چشم انداز معمار و ساختمان به درستی نمایش داده شود.

سیستم نظافتی سه گانه

سیستم نظافتی سه‌گانه از سه منطقه مختلف تشکیل شده است که در راستا‌ی هم کارایی سیستم‌ پادری را بسیار قدرتمند می‌سازد. اگر‌چه هر منطقه به تنهایی نیز قابل اجرا می‌باشد، اما در سیستم سه‌گانه تمام قدرت آن در جذب آلودگی بکار گرفته می‌شود و می‌تواند میزان ورود آلودگی را تا %90 کاهش دهد. سیستم سه‌گانه نه تنها حفاظت جامعی را از ساختمان و ورود آلودگی‌های محیطی به‌ ارمغان می‌آورد بلکه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های گزاف نظافت و نیروی انسانی نیز می‌گردد. مناسب‌ترین طول سیستم نظافتی سه‌گانه جهت جذب تمامی آلودگی‌های محیطی حداقل 2 و حداکثر 9 متر می‌باشد. به عبارت دیگر جهت جذب %90 آلودگی‌های محیطی از کفش، 12 بار تماس قدم یا 5 بار چرخش کامل چرخ به روی پادری الزامی ‌است.

پیشنهاد پامیس برای هر منطقه

پامیس به شما پیشنهاد می کند تا با دیدین 5 ویدیوی زیر به صورت کامل با پادری، کفپوش آلومینیومی و سیستم های ورودی پامیس آشنا شوید.

جدیدترین مقاله

همه چیز درباره پادری آلومینیومی پامیس

در این مقاله کاملا به معرفی، کاربرد، ویژگی و مزایای پادری آلومینیومی می‌پردازیم. ابتدا باید بدانیم منظور از درمت یا پادری آلومینیومی، همان کفپوش آلومینیومی پامیس می‌باشد.
مقاله برگزیده

محصولات پامیس

موکت پادری

موکت پادری با جذب مقدار زیادی رطوبت از کفش علاوه بر افزایش مقاومت در برابر لغزش افراد، مانع از فرسایش پوشش های داخلی و آسیب های ناشی از عبور و مرور تردد کنندگان می شود.

پادری آلومینیومی پامیس

پادری های آلومینیومی محافظت قدرتمندی را در برابر ورود خاک و حوادث ناشی از لغزش ارائه می دهد و از دیگر مزایای آن می توان به مقاومت آن در برابر تردد وسایل نقلیه سنگین، مقاومت در برابر نوسانات دمایی و نظافت راحت آن اشاره کرد.

صرفه جویی در هزینه های نظافت

افزایش ایمنی در ساختمان

امکان طراحی مناسب با ورودی

پاکیزگی در ساختمان

خدمات پامیس

تعهد کامل مجموعه پامیس، موجب شده است که شرکت نوین سیزال صنعت ( موکت سیزال )، مسئولیت خود در قبال مشتری را محدود به ارائه با کیفیت ترین محصولات ندانسته و همراهی همه جانبه با مشتری پس از خرید محصول را بعنوان یکی از اساسی ترین وظایف خود در نظر گیرد. کارشناسان پامیس می توانند به عنوان مشاوری مطمئن از مرحله بازدید محیط، اندازه گیری و طراحی تا زمان تولید، نصب و خدمات پس از فروش در کنارتان باشند و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند.

مشاوره

در صورت هر گونه سوال در مورد محصولات، اندازه گیری، و یا شرایط نصب و راه اندازی داشته باشید ، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

اندازه گیری

کارشناسان مجرب ما میتوانند فضای مورد نظر شما را به دقیق ترین شکل ممکن اندازه گیری کنند.

نصب

متخصصان ما با اصولی ترین شیوه ممکن سیستم ورودی نظافتی – پامیس شما را نصب می کنند.

تعمیر

اگر سیستم نظافتی شما به تعمیر جزئی نیاز داشته باشد، مانند جایگزینی یک رویه، پامیس ارائه خدمات سریع در محل، به شما ارائه می دهد.

شستشو

در صورت نیاز، تیم نظافتی پامیس آماده ی خدمات رسانی و شستشوی سیستم ورودی – نظافتی شما باشد.

برخی از مشتریان پامیس

Appointment Request

Nam in metus suscipit, laoreet nulla ac, lacinia justo. Integer eget erat sit amet leo.

“My goal is to help my patients break through barriers that keep them from reaching their full potential and live a happier life.”

تماس با ما

آدرس

تهران، میدان قدس، خیابان دربند، نبش کوچه محسنین، پلاک 16

راه های ارتباطی

ایمیل: info@pumice.ir

تلفن: 02172412000

ساعت کار

شنبه – چهارشنبه 8.30 الی 17 /

پنجشنبه ها 8.30 الی 13

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم