لوازم جانبی کفپوش آلومینیومی پامیس

رمپ

 

کفپوش آلومینیومی در صورتی که به صورت روکار استفاده شود برای جلوگیری از پاگیر بودن لبه‌های آن، از رمپ استفاده می‌شود.

رمپ کفپوش آلومینیومی

رمپ

براکت

 

در مواردی که کفپوش متشکل از چند قطعه باشد با استفاده از براکت می‌توان این قطعات را به یکدیگر وصل و یکپارچه نمود. این قطعات در زیر کفپوش با چفت شدن در محل سیم بکسل، می‌توانند دو یا چهار قطعه را کنار هم نگه دارند.

براکت کفپوش آلومینیومی

براکت کفپوش آلومینیومی

پروفیل T شکل

 

در صورتی که عرض کفپوش آلومینیومی بیش از 3 متر باشد، بر اساس عرض درخواستی، کفپوش به قطعات کوچکتر تقسیم شده و برای نگهداشتن این قطعات در کنار هم از پروفیل T استفاده می‌شود. پروفیل‌ T در فواصل بین پروفیل‌ها روی زمین نصب می‌گردد و باعث می‌شود قطعات با ساختاری منظم و به صورت یکپارچه در کنار هم قرار گیرند.

 

پروفیل T شکل

اسکریپر

 

در صورتی که کارایی کفپوش با ابعادی مشخص را بخواهید افزایش دهید، می‌توان از پروفیل‌های میانی یا همان Scraper استفاده نمود. این پروفیل‌ها با ساختار آلومینیومی خود باعث افزایش اصطحکاک کفش با کفپوش و در نهایت پاکیزگی کفش می‌گردد. دیگر کارایی این پروفیل در تنظیم ابعاد کفپوش آلومینیومی با نیاز مشتری می‌باشد که در مواردی به‌تنهایی و یا بیشتر به کفپوش اضافه می‌گردد.

اسکریپر کفپوش آلومینیومی

پروفیل نبشی

 

رنگ استاندارد کفپوش آلومینیومی نقره‌ای می‌باشد ولی با توجه به دغدغه‌های طراحان برای هماهنگ کردن کفپوش آلومینیومی با محیط‌ مورد نظر، پامیس این امکان را فراهم کرده است تا کفپوش بر اساس طراحی و رنگ فضا هماهنگ و سفارش داده شود.

پروفیل نبشی کفپوش آلومینیومی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم