کفپوش آلومینیومی

کفپوش آلومینیومی پامیس، ترکیبی متشکل از آلومینیوم با رویه های مختلفی اعم از موکت، لاستیک و فرچه می باشد. کفپوش آلومینیومی در مناطق 1 و 2 یا همان فضای بیرونی ساختمان (مسقف یا غیر مسقف) مورد استفاده قرار می گیرد. 

امکان ترکیب انواع مختلف رویه در این کفپوش ها سیستم انعطاف پذیر و قدرتمندی را شکل می دهد که به راحتی می تواند خود را با هر خواسته ای تطبیق دهد و طیف گسترده ای از انتخاب را با توجه به موقعیت مکانی و میزان تردد، پیش روی مشتری قرار دهد. این انعطاف پذیری علاوه بر رویه‌های کفپوش، شامل تنوع در انتخاب ضخامت، ارتفاع و نحوه جایگذاری آن بر روی زمین می شود. 

سیستم های کفپوش آلومینیومی پامیس، محافظت قدرتمندی را در برابر ورود خاک و حوادث ناشی از لغزش ارائه می دهد و از دیگر مزایای آن می‌توان به مقاومت آن در برابر تردد وسایل نقلیه سنگین، مقاومت در برابر نوسانات دمایی و نظافت راحت آن اشاره کرد.

نام گذاری کفپوش آلومینیومی پامیس

کلیه محصولات پامیس توسط نام مدل و مشخصات فنی محصول کد‌گذاری شده‌اند. نحوه کد‌گذاری به گونه‌ای است که اگر شما درباره نام محصول اطلاعاتی نداشته باشید، با رویت کد‌هایی که در ادامه نام محصول می‌آیند به مشخصات فنی آن محصول پی ببرید. این کد‌ها به این ترتیب شناسایی می‌شوند:

1) کلمه‌ای که مشخص کننده نام محصول می‌باشد.

2) اولین عدد از سمت چپ نشان‌دهنده ارتباط بین پروفیل‌ها می‌باشد. (6: ارتباط به وسیله لاستیک و 7: ارتباط به وسیله سیم بکسل)

3) دو عدد بعدی نشان‌دهنده ارتفاع کفپوش می‌باشد.

4) حرف یا حروفی که بعد از اعداد در کد مشخص می‌شوند نشان‌دهنده نوع رویه پروفیل‌های کفپوش است. (جدول ذیل)

ex

به عنوان مثال نام مدل بالا Diplomat با ارتباط سیم بکسل و ارتفاع 15 میلی متر و رویه موکت می باشد.

Lancer 610

اگر به هر دلیلی پس از تکمیل مرحله کف سازی، تصمیم به خرید کفپوش گرفتید، می توانید از مدل Lancer استفاده نمایید. کفپوش آلومینیومی Lancer مخصوص کسانی است که به هیچ وجه قادر به حفر گودی در کف به جهت نصب کفپوش به صورت توکار، نیستند. کفپوش مدل Lancer به صورت روکار و با ریل های مخصوص (در صورت باز بودن محیط نصب کفپوش) جهت جلوگیری از پاگیر بودن لبه های کفپوش استفاده می گردد.

Diplomat 615

مدل  615 Diplomat به کفپوشی اطلاق می گردد دارای ارتفاع 15 میلی متر و نوع اتصال لاستیک می باشد. این کفپوش آلومینیوم برحسب نیاز مشتری به صورت روکار و توکار نصب می گردد. جهت نصب به صورت روکار از رمپ و جهت نصب به صورت توکار از نبشی استفاده می گردد.  

Diplomat 715

مدل  715 Diplomat به کفپوشی اطلاق می گردد دارای ارتفاع 15 میلی متر و نوع اتصال سیم بکسل می باشد. این کفپوش آلومینیوم برحسب نیاز مشتری به صورت روکار و توکار نصب می گردد. جهت نصب به صورت روکار از رمپ و جهت نصب به صورت توکار از نبشی استفاده می گردد.

Concord 720

مدل Concord به کفپوشی اطلاق می گردد که دارای ارتفاع 20 میلی متر از سطح زمین و اتصال سیم بکسل می باشد. این کفپوش مناسب برای محیط های اداری و تجاری با حجم تردد متوسط رو به بالا می باشد.

Phantom 720

مدل Phantom کفپوش آلومینیومی با ارتفاع 20 میلی متر تقویت شده می باشد. این کفپوش مختص فضاهایی است که احتمال رد شدن بار های سنگین همانند وسایل نقلیه، ویلچر، برانکارد و … می باشد. ضخامت آلومینیوم مصرفی در این کفپوش 2.5 میلی متر می باشد و بنابراین این کفپوش برای محیط های اداری یا تجاری با حجم تردد بالا (به طور متوسط 5000 نفر در روز) مناسب می باشد.

Bugatti 720

به مدلی اطلاق می گردد که عرض پروفیل ها در آن 50 میلی متر می باشد. این کفپوش فقط با رویه موکت قابل سفارش میباشد. ارتفاع کفپوش 20 میلی متر و به صورت توکار یا رو کار قابل نصب میباشد. جهت افزایش کارایی این محصول می توانید مابین پروفیل ها از اسکریپر استفاده نمایید. این پروفیل ها به دلیل ماهیت آلومینیومی که دارند باعث افزایش سطح تماس کفش با کفپوش و در نهایت تمیز نمودن کفش از آلودگی را در بر دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم